Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Ceny drewnianych żaluzji

Oliwia Kucharska 2019-04-07 0 komentarzy
Wpis

Żaluzje drewniane coraz częściej wybierane są przez klientów. Świetnie i naturalnie wyglądają one w różnych pomieszczeniach, dodając im klasy i uroku.

Firma Vertex jest producentem żaluzji drewnianych o wymiarach 25 mm i 50 mm, które są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących naturalne piękno oraz funkcjonalność. Przedsiębiorstwo  oferuje szeroki wybór kolorów drewna, jak również koloru osprzętu, który umożliwia idealne dopasowanie do stylistyki. Dostępna technologia pozwala zamontować drewniane żaluzje poziome drewniane bezpośrednio na skrzydle okna (inwazyjnie bądź bezinwazyjnie), jak również na ścianie. Regulację zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego.

Ceny produktów zależą głównie od typu żaluzji,  rodzaju zastosowanej technologii, wielkości zamówienia oraz dodatkowych opcji. Jednak za każdym razem są to wysokiej jakości żaluzje drewniane. Cennik nie jest sztywną ofertą i propozycją. Szczególnie stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje.

Dodatkowe opcje to m.in.

  • prowadzenie boczne żaluzji, które sprawia, że zawsze idealnie przylega ona do ramy okna.
  • lakierowanie rynny górnej i dolnej – dostępne kolory wg palety RAL (za wyjątkiem kolorów brokat).
  • sterowanie elektryczne – dostępne różne opcje.
  • Maskownica z boczkami.

Wybierając żaluzję poziomą, należy pamiętać, że zasłona po podniesieniu zajmuje około 20% jej wysokości. W przypadku montażu do ściany w celu zasłonięcia wnęki należy więc zamontować ją odpowiednio wyżej, tak aby po podniesieniu można było bez problemu otworzyć okno.

Zostaw komentarz