Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Najlepsi tłumacze chorwackiego w Poznaniu

Hanna Pawłowska 2019-03-29 0 komentarzy
Wpis

Pracujący w firmie Balkanika to zdecydowanie najlepsi tłumacze języka chorwackiego w Poznaniu. Firmę tę prowadzi Agata Jawoszek-Goździk, która jest tłumaczką przysięgłą ze sporym w tym temacie doświadczeniem. Pracuje ona również jako przewodniczka po Bałkanach, a także współpracuje z Polską Akademią Nauk - pracowała także przez rok jako asystentka konsula oraz tłumaczka w Konsulacie Honorowym Bośni i Hercegowiny. Jest zatem odpowiednio wykształcona - jako tłumacz chorwacki z pewnością zatem bez problemu wykona dla danego klienta każde, nawet nieco skomplikowane zlecenie.

Firma ta proponuje również tłumaczenia z innych bałkańskich języków, na przykład serbskiego, bośniackiego, czarnogórskiego, macedońskiego, a nawet rumuńskiego oraz tureckiego. Wykonywane są nie tylko tłumaczenia pisemne, ale również ustne - po przesłaniu tekstu ustalany jest odpowiedni termin wykonania zlecenia oraz jego konkretna cena - oczywiście bierze się każdorazowo pod uwagę konkretne życzenia danego klienta. Współpraca z tą firmą gwarantuje każdemu zainteresowanemu całkowitą satysfakcję - wszystkie świadczone usługi są poufne, jak również naprawdę przystępne cenowo. Warto również dodać iż każdy zleceniodawca ma prawo złożyć ewentualną reklamację. 

Więcej konkretnych informacji na temat proponowanych przez tę firmę usług zainteresowani mogą znaleźć na stronie internetowej. Zamieszczone są tam również szczegółowe dane kontaktowe do przedstawicieli tej firmy, jak również konkretny opis wszystkich usług, które proponuje się potencjalnym klientom. 

Zostaw komentarz