Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Program magazynowy nr 1 2019 roku

Norbert Baran 2019-08-05 0 komentarzy
Program magazynowy nr 1 2019 roku

Organizacja przedsiębiorstwa, bez względu na branżę i wielkość, powinna opierać się nie tylko na doskonałej kadrze pracowników, ale przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Większość z nich jest oparta na systemach komputerowych, które w ostatnich latach zdominowały handel, produkcję i usługi.

Spora grupa przedsiębiorstw już korzysta z nowoczesnego oprogramowania, które tak naprawdę zostało stworzone na potrzeby klienta. Uniwersalne programy do zarządzania przedsiębiorstwem są co prawda dosyć skuteczne, ale mało elastyczne. Użytkownicy nie mają możliwości dostosowania ich do swoich działań. System IdeaErp jest inny, gdyż pozwala każdemu użytkownikowi dostosować funkcjonalność programu do potrzeb. Jest to co prawda opcja płatna, lecz koszty abonamentu są niewielkie w stosunku do możliwości oprogramowania.

Prezentowany system erp posiada wiele możliwości. Jest to przede wszystkim program, który umożliwia zarządzanie magazynem. Dzięki niemu ewidencja towarowa jest bardzo prosta. Dokładne stany, czasy produkcji czy nawet daty ważności, to tylko niewielka część magazynowanych danych. Oprócz tego użytkownicy korzystają z dokumentacji przygotowywanej przez program oraz analizy danych. Oprogramowanie magazynowe składa się z kilku standardowych modułów, które można w dalszej kolejności rozbudowywać o kolejne. Szczególnie przydatne są opcje łączenia programu magazynowego ze sprzedażą w sklepie online. Opisywany system oferuje integracje z najpopularniejszymi formatami sklepów. 

Zostaw komentarz