Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Grzejniki elektryczne wiszące

Iga Ziółkowska 2020-12-27 0 komentarzy
Grzejniki elektryczne wiszące

Dystrybutorem tego rodzaju rozwiązania w Polsce jest firma PHU Henimax. Proponuje swoim klientom grzejniki elektryczne wiszące o różnych parametrach użytkowych, z których niektóre modele są w stanie zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach obejmujących nawet 40 metrów kwadratowych. 

To również idealne wykończenie instalacji grzewczej zasilanej energią z odnawialnych źródeł. Dzięki temu można łatwo uzyskać ciepło, które jest darmowe, co więcej, daje szybkie finansowe korzyści, gdyż sam koszt zakupu grzejnika szybko się zwróci. Może on stanowić kolejny, wartościowy element inteligentnego, energooszczędnego domu, przyjaznego dla środowiska naturalnego oraz dla jego mieszkańców.

Jest to też dobry patent w sytuacji, gdy adaptuje się do użytku nowe pomieszczenie, a nie ma możliwości podpięcia go do funkcjonującej w pozostałej części budynku instalacji grzewczej. Często taką dodatkowo wydzieloną przestrzenią jest łazienka lub toaleta, gdzie osiągnięcie odpowiedniej temperatury jest dość istotne dla zdrowia i dobrego samopoczucia korzystających z nich osób. W takiej sytuacji świetnie nada się prosty w montażu grzejnik łazienkowy na prąd, który można łatwo dopasować do swoich potrzeb pod względem mocy samego urządzenia. Jest to polecane rozwiązanie zwłaszcza osobom, które nie chcą dodawać sobie następnych, często dość wysokich kosztów w postaci zatrudniania specjalisty, a przede wszystkim chcą uniknąć towarzyszącego remontowi bałaganu podczas kucia ścian czy też samego przedłużania instalacji grzewczej.

 

Zostaw komentarz