Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Jak wybrać firmę do przewozu osób w Poznaniu?

Łucja Gajewska 2020-09-27 0 komentarzy
Jak wybrać firmę do przewozu osób w Poznaniu?

Organizując wycieczkę lub transport zaproszonych gości, m.in. na przyjęcie weselne czy firmowy event, warto zadbać o nowoczesny i w pełni wyposażony autokar, który bezpiecznie dowiezie wszystkich pasażerów pod wskazany adres. Marka HERA-TRANS to popularna firma przewozowa z Poznania, która od wielu lat współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, instytucjami miejskimi oraz osobami prywatnymi. Klienci chwalą ofertę poznańskiej firmy głównie ze względu na terminową realizację przewozów, komfort i bezpieczeństwo na drodze - każdy pojazd jest kierowany przez doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego kierowcę.

Profesjonalny przewóz osób w Poznaniu odbywa się z wykorzystaniem różnego rodzaju pojazdów, takich jak m.in.:

  • specjalne autokary wycieczkowe mieszczące nawet około 50 pasażerów, wyposażone w klimatyzację, wygodne i rozkładane fotele, a także TV oraz toaletę,
  • nowoczesne vany, które mogą zostać wynajęte z kierowcą lub bez (idealna opcja dla większej grupy pracowników, przebywających na delegacjach),
  • busy marki Mercedes, wyróżniające się eleganckim wyglądem oraz bogatym wyposażeniem, sprawdzą się doskonale do przewożenia gości podczas zorganizowanych eventów i rodzinnych przyjęć - pojazdy zmieszczą 20 osób.

Wielkopolska firma na co dzień współpracuje również z lokalnymi biurami podróży, dla których wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów jest najważniejsze. Przedsiębiorstwo posiada wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty na przewozy krajowe oraz międzynarodowe.

Zostaw komentarz