Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Komu warto zaufać i zlecić spedycję międzynarodową dużych ładunków?

Cezary Nowakowski 2022-08-12 0 komentarzy
Komu warto zaufać i zlecić spedycję międzynarodową dużych ładunków?

Od wielu lat polscy producenci współpracują z kontrahentami z całego świata. Najwięcej towarów jest importowanych i eksportowanych z lub do krajów europejskich, gdzie bez trudu można się dostać wszelkiego typu pojazdami. Aby ładunki docierały na miejsce terminowo i bez uszkodzeń, konieczne jest nawiązanie współpracy z dobrymi firmami, zajmującymi się spedycją międzynarodową.

Przedsiębiorstwem wysyłającym różne produkty na cały świat i organizującym przewozy nie tylko samochodowe, ale także koleją, w tym również Nowym Jedwabnym Szlakiem, lotnicze i morskie, jest firma ze strony importantcargotraffic.pl. Działa ona w branży od wielu lat i obsługuje spedycję do państw obu Ameryk, Afryki, Azji, Australii i wszystkich krajów europejskich.

Jest to wszechstronny spedytor, podchodzący indywidualnie do każdego klienta i udzielający wsparcia na każdym etapie realizacji zadania. Dysponuje bogatą flotą pojazdów, ale przede wszystkim świetną, wykwalifikowaną załogą, która potrafi zorganizować każdy przewóz dowolnego ładunku:

  • drobnicowego,
  • całopojazdowego,
  • kontenerowego,
  • ponadnormatywnego,
  • niebezpiecznego,
  • wymagającego transportu w kontrolowanych warunkach.

Firma ta podejmuje każde wyzwanie, traktując je jako nowe doświadczenie, mające na celu jeszcze lepszą obsługę klienta i podniesienie jej standardu.

Bez względu na to, czy klient chce wysłać ładunek np. do Uzbekistanu, czy zorganizować transport do Grecji, firma ta pomoże w realizacji przedsięwzięcia i zagwarantuje ładunkowi bezpieczeństwo oraz terminowe dotarcie na miejsce.

Zostaw komentarz