Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Kurs na operatora wózka widłowego Katowice

Cezary Nowakowski 2021-01-02 0 komentarzy
Kurs na operatora wózka widłowego Katowice

Kursy organizowane przez znaną firmę cieszą się dużym uznaniem. Wysokie standardy prowadzenia zajęć pozwalają podjąć pracę w wielu magazynach i fabrykach. Ośrodek proponuje swoim klientom między innymi kurs na operatora wózka widłowego w Katowicach. Wykwalifikowana kadra instruktorów gwarantuje perfekcyjne przygotowanie do egzaminów. Ponadto zespół firmy dba o przyjazną atmosferę podczas szkolenia, co bez wątpienia wpływa na efekty osiągane przez kursantów.

Ośrodek JGL Logistics wyposażony jest wózki widłowe, które są powszechnie wykorzystywane w wielu zakładach pracy. Firma oddaje do dyspozycji swoich kursantów pojazdy takich marek jak:

  • Merlo,
  • JBC,
  • Toyota,
  • Bobcat.

Kursy przeprowadzane są na wózkach jezdniowych: unoszących, podnośnikowych i specjalizowanych. Gruntowne szkolenie daje możliwość zdobycia umiejętności, dzięki którym obsługa pojazdów odbywa się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Wysokie kompetencje w zakresie obsługi urządzeń dźwignicowych pozwalają w fachowy sposób wykonywać swoje obowiązki. Uprawnienia na wózki widłowe w Katowicach można zdobyć dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez specjalistów firmy szkoleniowej. Zaletą oferowanych kursów są także ich atrakcyjne ceny. Koszty uczestnictwa w szkoleniu można poznać na stronie internetowej ośrodka. Jeśli chcesz podjąć pracę jako operator wózka jezdniowego, ale nie posiadasz jeszcze w tym zakresie uprawnień, zdecyduj się na pomoc kompetentnych instruktorów. Możesz mieć pewność, że przygotowane przez nich szkolenie pozwoli Ci osiągnąć perfekcję.

Zostaw komentarz