Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Mechaniczne czyszczenie kanalizacji w Łodzi - na czym polega?

Marcel Wieczorek 2022-02-08 0 komentarzy
Mechaniczne czyszczenie kanalizacji w Łodzi - na czym polega?

Niedrożna kanalizacja jest zazwyczaj wynikiem nieodpowiedniego użytkowania toalety, zlewu kuchennego czy kratki odpływowej. Mowa głównie o spłukiwaniu zbyt dużych elementów czy odpadów, które mogą zapychać rury. Odpływy powinny być regularnie czyszczone przy użyciu specjalnych preparatów, które przynajmniej częściowo są w stanie rozpuścić niektóre elementy znajdujące się wewnątrz rur wodno-kanalizacyjnych. Oczywiście tego typu ogólnodostępne środki nie poradzą sobie z każdym problemem. Wtedy jedyną słuszną opcją jest skontaktowanie się z lokalnym hydraulikiem.

Mechaniczne czyszczenie kanalizacji w Łodzi

Firma HYDRO TECH specjalizuje się w usługach z zakresu mechanicznego udrażniania rur kanalizacyjnych. Takie działanie polega na dokładnym zlokalizowaniu miejsca powstałego zatoru i próbie usunięcia go za pomocą specjalnej sprężyny posiadającej różnego rodzaju końcówki. Przy użyciu takiego sprzętu pracownicy są w stanie dokładnie oczyścić rury z jakichkolwiek zatorów zlokalizowanych w odległości nawet 4-5 metrów od kratki odpływowej. Dzięki odpowiedniej elastyczności sprężyna jest w stanie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. 

Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również przedsiębiorców i zarządców obiektów użyteczności publicznej, gdzie do zatorów dochodzi najczęściej.

Zostaw komentarz