Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Reklamowe litery 3D

Norbert Borkowski 2020-06-03 0 komentarzy
Reklamowe litery 3D

Istnieje kilka powodów, dla których część osób decyduje się na zakup powyższych liter, a jednym z nich jest trwałość. Do ich produkcji wykorzystuje się bowiem sprawdzone surowce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy ujemne temperatury. Wszystko to sprawia, że służą w pełni niezawodnie przez długie lata od chwili montażu. Najczęściej spotyka się je na dachach budynków, ich ścianach oraz we wnętrzach. Poszczególne modele różnią się do siebie między innymi:

  • wielkością,
  • grubością,
  • kolorystyką,
  • sposobem  montażu.

Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie przedsiębiorstwa M-AR. Jest to  firma funkcjonująca na rynku od dłuższego czasu, która stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Zatrudnia doświadczonych specjalistów mających niezbędne kwalifikacje, którzy na co dzień wykorzystują niezawodne maszyny CNC. To właśnie dzięki nim litery otrzymują odpowiednie kształty i pozbawione są najmniejszych nawet nierówności.

Na wyróżnienie zasługuje logo 3D podświetlane energooszczędnymi żarówkami LED. Mogą one świecić nieprzerwanie przez bardzo długi czas, a na dodatek nie nagrzewają się, przez co ryzyko zniszczenia logotypu est bliskie zeru. Ponadto oświetlenie LED dostępne jest w korzystnych cenach i nie generuje wysokich kosztów, dlatego sprawdza się szczególnie wśród osób poszukujących oszczędności. Dzięki powyższym żarówkom elementy widoczne są nawet z dużej odległości niezależnie od pory dnia i nocy czy aktualnych warunków pogodowych.  

Zostaw komentarz