Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Sprzedaj nam swoją naczepę!

Norbert Baran 2021-03-14 0 komentarzy
Sprzedaj nam swoją naczepę!

Firma P.H.U. Paweł Kamaszewski zajmuje się skupem ciężarówek oraz naczep. Jej klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz przyjazd po sprzęt przeznaczony na sprzedaż. Te czynniki sprawiają, że na usługi przedsiębiorstwa decyduje się wiele osób. W przypadku chęci pozbycia się na przykład uszkodzonego ciągnika siodłowego wynajęcie lawety może pochłonąć znaczną część zarobku ze skupu. Dzięki temu, że firma zapewnia dojazd do klienta na terenie całego kraju, zysk jest zdecydowanie większy. Uczciwa wycena na podstawie stanu technicznego pojazdu może pozwolić na obopólną korzyść z transakcji.

Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja profesjonalnej obsługi i dostosowania propozycji zakupowej do rynkowej wartości sprzętu. Prowadzony skup samochodów ciężarowych dotyczy modeli w różnym stanie. Zdarza się, że z pojazdu nienadającego się już do jazdy, na przykład ze względu na szkody wynikłe podczas wypadku, można pozyskać sprawne jeszcze podzespoły. W takiej sytuacji wartość ciężarówki znacznie wzrasta i jej sprzedaż przynosi satysfakcjonujący zarobek. Firma zajmuje się skupem pojazdów takich marek jak Mercedes, Skania, Volvo czy DAF.

 

Atrakcyjny skup naczep samochodowych

Poza ciągnikami siodłowymi firma nabywa również inny sprzęt samochodowy. Jej klientom oferowany jest skup naczep wywrotek. Również w tym przypadku oferowane są korzystne warunki transakcji. Specjalista przedsiębiorstwa sporządza wycenę i jeśli zostanie ona zaakceptowana, organizuje odbiór naczepy. Klienci mogą liczyć na szybką płatność gotówką albo przelewem.

Zostaw komentarz