Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Stelaże do łózek w szafie - Produkcja

Aleks Piotrowski 2021-09-18 0 komentarzy
Stelaże do łózek w szafie - Produkcja

Firma ze strony drutex-concept.eu istnieje na rynku od dziesiątków lat, produkując mechanizmy umożliwiające łatwe rozkładanie mebli tapicerowanych. Wytwarza ona konstrukcje o wyjątkowej wytrzymałości, które nie wymagają żadnej siły przy ich składaniu i rozkładaniu. Produkcja stelaży do łóżek, sof kanap i narożników prowadzona jest przez to przedsiębiorstwo już od 1994 roku, zatem ma ono ogromne doświadczenie zarówno, jeśli chodzi o samą produkcję, jak i dostosowanie oferty do oczekiwań nabywców tych konstrukcji.

Oferta jest naprawdę bogata, ponieważ można tutaj nabyć nie tylko automaty do sof i mebli wypoczynkowych, ale również do łóżek sypialnianych wykorzystywanych do codziennego użytkowania. W asortymencie są także stelaże do łóżek w szafie, które firma jest w stanie dostosować do oczekiwań producentów tych mebli, tak chętnie kupowanych przez właścicieli niewielkich mieszkań, gdzie liczy się każdy metr powierzchni. Łóżka takie sprawdzą się w sypialni, w salonie, jak również w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, jednakże pod warunkiem, że mechanizm nie będzie stwarzał problemów przy rozkładaniu. Takie właśnie są produkty oferowane przez wspomnianą firmę.

Ponieważ mechanizmy te wytwarza się na maszynach sterowanych komputerowo, ich szybkie przestawienie na przykład na inną wielkość nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie elementy do ich produkcji cechują się precyzją i powtarzalnością, dlatego działają niezawodnie. Firma dysponuje również linią technologiczną do produkcji dostosowanych do sprzedawanych stelaży materaców, które także są w ofercie i mają atrakcyjną cenę.

Zostaw komentarz