Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Szkoła dla psów? Czy warto?

Malwina Dąbrowska 2019-05-07 0 komentarzy
Szkoła dla psów? Czy warto?

Różnego typu szkolenia dla psów cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, ponieważ profesjonalne szkolenie pomaga oduczyć psa złych nawyków i nauczyć reagowania na komendy. Jednocześnie uczestnictwo w kursach wraz z innymi psami pomaga w lepszej socjalizacji czworonogów, co jest kluczowe dla ich dobrego samopoczucia i poprawnego rozwoju. Należy pamiętać, że pies jest zwierzęciem społecznym.

Podczas szkoleń również właściciel psa może dowiedzieć się więcej o wychowaniu pupila, o typowych błędach, które popełniają właściciele psów czy poznać różne zabawy, które służą pogłębieniu relacji z pupilem. O ile oczywiście dana osoba bierze udział w profesjonalnym szkoleniu dla psów, prowadzonym przez specjalistów. W innym przypadku może się okazać, że była to jedynie strata czasu i pieniędzy. Dlatego warto dokładnie zapoznać z daną ofertą i sprawdzić, czy szkolenie prowadzą osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje.

Profesjonalna szkoła dla psów we Wrocławiu jest prowadzona przez Positive Dog. Szkoła ma szeroką ofertę warsztatów, kursów oraz seminariów. Co więcej, istnieje możliwość skorzystania z konsultacji domowej z behawiorystą.

Behawiorysta nie tylko zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z niepożądanymi zachowaniami u psów, ale i może pomóc w wyborze odpowiedniej rasy, która będzie pasować do trybu życia przyszłego właściciela.

Oferowane szkolenia są przeznaczone dla psów dorosłych oraz szczeniaków. Dla szczeniaków jest organizowane „psie przedszkole”, w ramach którego psy uczą się podstawowych komend, chodzenia na luźnej smyczy oraz ćwiczą skupienie.

Warto korzystać z usług profesjonalistów. Dzięki szkoleniom dla psów, zarówno pies, jak i właściciel mogą się nauczyć czegoś nowego.

Zostaw komentarz