Daj się poznać i przedstaw się z najlepszej strony - razem z zalew.org.pl

Dowiedz się więcej o blogu

Żaluzje w Warszawie - z jakich materiałów są produkowane?

Marcel Wieczorek 2023-01-01 0 komentarzy
Żaluzje w Warszawie - z jakich materiałów są produkowane?

Dziś wybór osłon okiennych jest na tyle szeroki, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Nabywcy chcący zrezygnować z rolet materiałowych, zamawiają często żaluzje drewniane, z poziomymi, nieco rzadziej pionowymi lamelami. Ich budowa nie różni się od konstrukcji żaluzji aluminiowych, co oznacza, że są wyposażane w mechanizmy sterujące, które umożliwiają obracanie lamelek lub podnoszenie do wybranej wysokości. Zaletą żaluzji jest brak konieczności prania, jak ma to miejsce w przypadku firan lub zasłon, a zabrudzenia na powierzchni mogą być usuwane szmatką.

Osłony, o jakich mowa, wpasowują się w każdy styl aranżacyjny i są praktyczną ozdobą pomieszczeń. Nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i sprawdzają się zwłaszcza w przestrzeniach o dużym metrażu, które czasami sprawiają wrażenie pustych czy mało przytulnych. Drewniane żaluzje w Warszawie są do nabycia w przedsiębiorstwie Rolety123, proponującym niezawodne artykuły z niezbędnymi atestami. Klientami firmy są mieszkańcy domów lub właściciele mieszkań, chcący uchronić się przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów.

Rolety zabezpieczają też przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz, mającym negatywny wpływ na komfort, a niekiedy zdrowie lokatorów. Przydają się osobom pracującym przy komputerze lub oglądającym telewizję i sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych w stylu:

  • angielskim,
  • boho,
  • loftowym,
  • skandynawskim,
  • rustykalnym,
  • industrialnym.

Doskonale komponują się także z innymi materiałami, takimi jak beton, szkło lub cegła.

Zostaw komentarz